Медичний центр СЕРВІС

Ендокринна система має великий вплив на всі органи та системи людського організму. Від її вірної роботи залежить функціональна робота його. За допомогою гормонів вона координує і регулює роботу майже всіх органів людського організму. Гормони мають великий вплив на здоров'я. Порушення ендокринної системи можуть викликати хвороби, які на перший погляд не пов'язані з нею.
Ендокринні патології є найбільш розповсюдженні на сьогодні. Найбільшу частину з них становлять захворювання щитовидної залози. Щитовидна залоза - це захисна ланка нашого організму.

На базі нашого медичного центру Ви маєте змогу:   

- отримати консультацію лікаря-ендокринолога,
- пройти УЗ дослідження,
- здати повний спектр аналізів стосовно ендокринної системи (аналізи на гормони, сахар, глюкозу, вуглеводний обмін, онкомаркери та інші).
- здати пункцію щитовидної залози.

   ф31

                                  Основні напрямки діяльності лікаря-ендокринолога:

1. Діагностика, лікування, профілактика захворювань щитовидної залози(аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий зоб, дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреотоксикоз). Диференціальна діагностика доброякісних і злоякісних утворень щитовидної залози з використанням тонкоголкової аспіраційної пункційної біопсії, яку проводить досвідчений лікар ультразвукової діагностики, а результати аналізуються висококваліфікованим цитологом з використанням сучасного обладнання.
2. Рання діагностика, профілактика і лікування цукрового діабету та його ускладнень в команді з висококваліфікованими фахівцями: неврологом, окулістом, кардіологом, хірургом з використанням найсучасніших методів лабораторної та інструментальної діагностики. Підбір ефективних цукрознижувальних препаратів, в тому числі, інсуліну. Навчання пацієнтів самоконтролю, підбір індивідуального харчування.
3. Лікування ожиріння, встановлення причини надмірної маси тіла, діагностика, лікування, а також профілактика ускладнень ожиріння (серед них: цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, порушення менструального циклу, безпліддя).
4. Діагностика і лікування захворювань гіпоталамо-гіпофізарної системи (гіпоталамічний синдром, гіперпролактинемія, нецукровий діабет та інші).
5. Діагностика і лікування захворювань паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз)
6. Діагностика і лікування захворювань надниркових залоз (хвороба Аддісона (хронічна надниркова недостатність), феохромоцитома, первинний гіперальдостеронізм та інші).
7. Профілактика, діагностика та лікування остеопорозу.
8. Спільно з гінекологом і урологом діагностика ендокринного безпліддя і порушення менструального циклу у жінок, діагностика та лікування гіперандрогенії у жінок і гінекомастії у чоловіків.

На базі медичного центру «СЕРВІС» проводяться консультації та діагностування лікарями Інституту ендокринології та обміну речовин А.М.Н.України з багаторічним досвідом роботи, які мають вищу кваліфікаційну категорію, кандидатами та докторами медичних наук. Наші пацієнти мають можливість проводити подальше лікування в даному медичному закладі.