Медичний центр СЕРВІС

Сервіс співпраця    Медичний центр «Сервіс» високо цінить своїх співробітників та партнерів.  Наш колектив – це команда однодумців, які працюють на благо самого      дорогого «людського здоров’я».

Медичний центр «Сервіс» активно співпрацює з провідними медичними закладами м. Києва. Ми відкриті до співпраці з медичними закладами як з державною, так із приватною  формами власності, а саме  пропонуємо проводити прийом пацієнтів на базі нашого медичного центру.

Для цього ми маємо діагностичне обладнання (ультразвуковий сканер AlokaSSD-5000, ультразвуковий сканер E-CUBE 7, кардіограф, холтер, відеокольпостичну систему, відео УЗ систему), спеціалізовані приміщення, що відповідають нормам згідно МОЗ України.

Ми запрошуємо лікарів, які прагнуть професійно розвиватися та вдосконалюватися в наш дружній колектив. Ми постійно розвиваємося та надаємо можливість професійного зростання лікарям, які працюють за поклаканням. Лікарі медичного центру "Сервіс" відвідують медичні виставки та конференції, семінари та практикуми.

Лабораторія медичного центру пропонує лікарям: широкий перелік медичних обстежень, швидку передачу результатів аналізів, комфортне обстеження пацієнтів, інформаційну підтримку, зберігання результатів досліджень.

Медичний центр «Сервіс» активно співпрацює з організаціями, підприємствами, компаніями укладаючи Договори на медичне обслуговування їх співробітників. Серед них компанія з міжнародними інвестиціями ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «B.A.T. Прилуки» та інші.

Основні критерії успішної співпраці ми бачимо в чіткому визначенні мети, довірчих відносинах з партнерами і вмінні працювати в команді на благо пацієнтів. Медичний центр «СЕРВІС» співпрацює з багатьма страховими компаніями. Серед них:  Провідна, Альянс, Інго, Марс-Асистанс, Оранта, Альфа-Страхування, РБК-Центр, Іл’їчівська.

Контактна особа:
Адміністративний менеджер
Менеджер по роботі зі страховими компаніями

Симонець Ірина Олексіївна

тел.: 04637-3-29-55
моб.тел.: 099-077-49-50