Медичний центр СЕРВІС

На базі медичного центру "Сервіс" проводять діагностику та консультативний прийом лікарі офтальмологічної клініки "Новий зір" м.Київ.

Лікарі клініки «НОВИЙ ЗІР» проводять комплексне офтальмологічне обстеження дорослих та дітей на сучасному обладнанні провідних фірм. Повне обстеження зору і консультація досвідчених українських та зарубіжних офтальмологів. За дві години вони ретельно перевірять ваш зір і встановлять точний діагноз, після чого підберуть найбільш підходящу методику лікування. офтальмолог

Для діагностики вони використовують спеціальні методики та обладнання, а саме:               

Кератотопографія забезпечує сканування всієї поверхні рогівки, оцінює її заломлюючу силу і топографію у всіх точках, складає карту рогівки, виявляє ранні стадії кератоконуса.

За допомогою лазерно-оптичної біометрії (ІОЛ-майстер) досліджується стан зору, щоб підібрати штучний кришталик за розмірами, діоптріями і формою.

Ретінотомографія (HRT) необхідна для того, щоб обстежити сітківку і зафіксувати самі ранні порушення її структури.

Флуоресцентная ангіографія (HRA ) дозволяє вивчити структуру очного дна, виявити глаукому і діабетичну ретинопатію на ранніх стадіях.

Задній відрізок ока - сітківка і головка зорового нерва - обстежується на оптичному когерентном томографі (ОСТ).

Так лікар уточнює діагноз і вирішує, як саме лікувати захворювання сітківки.

В разі необхідності пацієнту запропонують лікування, а по потребі мікрохірургічне оперативне втручання безпосередньо в клініці «НОВИЙ ЗІР» м.Київ.