Медичний центр СЕРВІС

Захворювання опорно-рухового апарату і суглобів значно знижують якість життя, оскільки супроводжуються болем і порушенням рухливості. Болі в хребті та суглобах, деформація хребта і суглобів, наслідки переломів, вивихів, розтягнень та інших травм — неповний перелік скарг, з якими найчастіше звертаються до лікаря ортопеда. Своєчасна діагностика і комплексне лікування у кваліфікованого лікаря-ортопеда медичного центра «СЕРВІС» допоможуть Вам уникнути ускладнень після травм і розвитку захворювань опорно-рухового апарату. В медичному центрі «СЕРВІС» веде прийом лікар-ортопед з багатолітньою медичною практикою.

При лікуванні опорно-рухового апарату ефективно приміняється мануальна терапія. Лікар-ортопед медичного центру «СЕРВІС» має свідоцтво з даної спеціалізації відповідно МОЗ України та багатолітній стаж роботи в цьому напрямі. Мануальна терапія - це особливий метод лікування хвороб хребта (особливо остеохондрозу) і суглобів. Мануальний терапевт впливає на хребет і суглоби хворого за допомогою своїх рук, роблячи особливі прийоми.

Медичний центр «СЕРВІС» надає послуги:

• Консультація.
• Ультразвукова діагностика.
• Різні процедури та маніпуляції.
• Мануальна терапія.
• Лабораторні дослідження.
• Малоінвазійні втручання під УЗ-контролем.

На базі медичного центру "СЕРВІС" проводять огляд та консультацію лікарі  Інституту ортопедії та травматології НАМН України м.Київ з багаторічним досвідом роботи, які мають вищу кваліфікаційну категорію, кандидати та доктора медичних наук. Наші пацієнти мають можливість проводити подальше лікування захворювань в даному медичному закладі.