Медичний центр СЕРВІС

Захворювання серцево-судинної системи на теперішній час є найбільш поширеними та небезпечними патологіями, особливо серед дорослого населення. Сучасне діагностичне обладнання медичного центру «СЕРВІС» дає можливість лікарю-кардіологу проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо протягом консультативного прийому.

Робота лікаря-кардіолога спрямована, в першу чергу, на виявлення факторів ризику та подолання чинників розвитку захворювань серцево-судинної системи. Саме такий підхід відповідає кращим світовим стандартам, дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику, обґрунтувати профілактичні і лікувальні рекомендації. 

Наші лікарі застосовують в своїй роботі для повної діагностики, лікуванні серцево-судинних захворювань холтер. Холтерівське моніторування - це метод, за допомогою якого здійснюється добове спостереження за роботою серця. Спеціальна програма забезпечує виявлення та аналіз всіх видів порушення серцевого ритму, больових і безбольової нападів. Цей метод дозволяє не тільки точно поставити діагноз, але й істотно підвищити ефективність лікування серцево-судинних захворювань.

Медичний центр «СЕРВІС» надає повний спектр сучасної кардіо - діагностики:кардіо

•  Ультразвукове дослідження серця.                                                                            

•  Електрокардіографія (ЕКГ).

•  Холтерівське моніторування.

•  Моніторинг ЕКГ і артеріального тиску.

•  Лабораторна діагностика.

На базі медичного центру "Сервіс" ведуть прийом лікарі-кардіологи Інституту серця МОЗ України під керівництвом заслуженого лікаря-кардіохірурга, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Тодорова Бориса Михайловича. Про Бориса Михайловича люди складають легенди. Це людина з золотими руками, яка зробила неймовірне в області кардіології. Лікарі, які працюють під його керівництвом - це фахівці вищого класу в області кардіології. Пацієнти медичного центру "Сервіс" мають можливість проходити поглибленне лікування в Інституті серця МОЗ України м.Київ.